Narodil se 21. května 1934 v Písařově. V roce 1940 nastoupil do německé základní školy v Bukovici, pak v Červené Vodě. Základní vzdělání dokončil v české škole v Písařově. Vyučil se strojním zámečníkem, pak studoval na průmyslové strojnické škole v Šumperku. Po dokončení studia dostal umístěnku do podniku Tesla Lanškroun, poté přešel do Tesly Jablonné nad Orlicí a Tesly Králíky.

V roce 1958 nastoupil jako vedoucí provozu do nově zřízené provozovny podniku Kovo-dřevo Olomouc a odstěhoval se do Štítů. Do roku 1968 se počet zaměstnanců provozu zvýšil na 80 osob, provozovna na náměstí přešla pod správu podniku Jesan Jeseník a hledaly se nové prostory pro rozšíření výroby.  Tak se vybudoval svépomocí nový objekt v Nádražní ulici, získal se nový výrobní program se zaměřením na výrobu automobilových dílů, transformátorů a domovních zvonků. Od roku 1994 byl Antonín Klein spolumajitelem firmy Klein & Blažek s.r.o.

V období od roku 1958 až 1989 ve Štítech pracoval jako předseda bytové a stavební komise, místopředseda národního výboru a předseda mysliveckého sdružení. V soukromém životě se věnoval převážně práci kolem rodinného domku, myslivosti a cestování.