Kam za zážitky?

Využijte některou z možností, jak aktivně trávit volný čas. Přes extrémní adrenalinové disciplíny či poznání Jeseníků z ptačí perspektivy si můžete odpočinout v solné jeskyni nebo na bowlingu.

 • Štíty
 • Šumperk
 • Zábřeh
 • Acrobat Park – nabízí nezapomenutelné adrenalinové zážitky. Pod dohledem instruktorů a v zapůjčeném nebo vlastním vybavení si může každý vyzkoušet akrobatické skoky na lyžích z můstků do bazénu s vodou. Mezi další sportovní možnosti patří plážový volejbal nebo obří trampolína. V letních měsících se zde pořádají sportovní kempy, světové závody, music party a další akce.

  Paintball Arena – v místní části Březná je k dispozici military paintball aréna s bojovou technikou, překážkami, zákopy a bunkry. Veškeré vybavení pro hru lze zapůjčit nebo zakoupit na místě. Aréna je otevřena dle zájmu veřejnosti, na základě telefonické rezervace tel.: 739 966 082. Hraje se i v zimě.

 • Vyhlídkové lety pro veřejnost – jedinečný zážitek z letu nad pohořím Jeseníků, hrady, zámky, vesnicemi či rodným domem. Čtyřmístné letouny určené pro tři osoby a pilota můžete vyzkoušet každý víkend za cenu 100,- Kč za minutu letu. Objednávky na tel.: 724 743 221.

  Solná jeskyně – vzduch vysoce nasycený ionty minerálů zaručuje příjemný relax a blahodárné působení na lidský organismus.

  www.wellyrelax.cz  , tel.: 583 283 316

  Bowling – příjemné strávení volného času s přáteli při hře s koulí a kuželkami.

  tel: 607 788 467

  Minigolf – kromě minigolfu jsou zde také venkovní kuželky, šachy. Pro děti pískoviště a prolézačky.

  tel: 774 180 578

  Vyjížďky na koni – Ranch Viktorie – vhodné pro začátečníky i pokročilé jezdce

  www.ranchviktorie.cz , tel.: 777 114 422

   

 • Půjčovna čtyřkolek – k dispozici je užitková, sportovní a také silniční verze. Nabízíme možnost zapůjčení na vyjížďky po okolí nebo na různé firemní a kulturní akce i s doprovodem. Na čtyřkolce vás zaučíme, přilbu zapůjčíme, stačí jen vlastnit řidičské oprávnění skupiny B1 na osobní auto.