Vynikající varhaník a profesor Pražské konzervatoře Michal Novenko v pátek 12. srpna předvedl své umění v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Na štítecké varhany z konce 19. století přednesl varhanní díla od českých i zahraničních autorů. Sestavu různorodých skladeb doplnil svojí vlastní improvizací a za své mistrovské hraní sklidil od posluchačů zasloužilý potlesk.

Barevňáci odstartovali v sobotu 13. srpna Kocourkovskou pouť na Březné svým programem plným písniček, tanečků a soutěží pro děti. Milovníky dechové hudby potěšili Žadovjáci s Ol´gou Baričičovou. S náloží rockových písní vystoupila legendární kapela Kern a známé hitovky skupiny Queen si mohli návštěvníci užít s revivalem Princess. Zábava poté pokračovala s kapelou NOA. Průběh celé akce trochu potrápilo deštivé počasí. Naštěstí se měli návštěvníci kde schovat a kulturní program mohli sledovat ze zastřešeného vedlejšího pódia a postavených party stanů.

Moc děkujeme sponzorům, kteří akci finančně podpořili, a těmi jsou: Magna Automotive Štíty, Zeas Březná, Autoservis Hudousek,  Velt okna, Ekola České Libchavy, Hilbert interiéry, Road Medic.

Fotogalerie – Varhanní koncert

Fotogalerie – Kocourkovská pouť