Velikého úspěchu dosáhly naše hráčky stolního tenisu Tereza Fabiánková, Martina Haltmarová a Pavla Pospíšilová. Za své výkony na Krajských přeborech a Krajských bodovačkách si holky vybojovaly účast na Mistrovství České republiky družstev starších žákyň.  Štíty se tak zařadily mezi 16 nejlepších týmů starších žákyň v celé České republice.

Mistrovský turnaj se uskutečnil 26.6.2021 v nově postaveném Národním tréninkovém centru v Havířově. Večer před samotným turnajem si mohly holky v hale potrénovat a seznámit se s krásným prostředím celého centra. Na turnaji se holky postupně utkaly s týmy Jiskry Humpolec, TJ Sokol Plzeň,  SK Dobré a Sokol Chrudim. Holky bojovaly jako lvice. Výsledkově to sice na zkušenější soupeřky ještě nestačilo, ale zápasy s Humpolcem a Chrudimí byly vyrovnané a rozhodovalo se až v koncovkách jednotlivých setů.  Důležitá je však zkušenost, kterou holky na tak velikém turnaji získaly. Na turnaji jsme měli jedno z nejmladších družstev a ve stejné sestavě můžeme hrát i příští sezonu, pokud si účast opět vybojujeme.

Aby tomu tak bylo a holky se dále zlepšovaly, máme naplánováno na prázdninové měsíce několik tréninkových a herních akcí. Za všechny uvedu tréninkový kemp ve Štítech a Herolticích pod vedením Tomáše Demka, Mezinárodní turnaj mládeže v Olomouci, tréninkový kemp v Moravském Berouně, tréninkové jednotky v SK Dobré.  Věřím, že tyto a další akce, společně s poctivými a kvalitními tréninky pod vedením našich trenérů Štěpána Kobzy a Jiřího  Sasze, posunou naše holky zase o pořádný kus dopředu.

Za veliký úspěch, který na stolně-tenisové mapě zviditelnil město Štíty, chci holkám pogratulovat a všem, kteří se podílejí na jejich rozvoji a podpoře poděkovat.

Petr Altman