Srdečně Vás zveme na Den pro rodinu, který se bude konat v sobotu 17. června ve sportovním areálu ve Štítech. Pouťové atrakce budou v provozu od 10:00 hodin, od 12:00 hodin bude možné si zakoupit u myslivců srnčí guláš, pečeného divočáka nebo zvěřinovou klobásu.

Od 14:30 do 16:00 hodin bude připravena pohádková stezka – letos se bude po cestě vyplňovat pohádková tajenka, tak si prosím nezapomeňte s sebou vzít tužku. Start a cíl bude tradičně na hřišti. Starší děti a dospělí si mohou vyplnit krátký vědomostní zeměpisný kvíz, který připravilo Turistické informační centrum Štíty ke svému 20. výročí otevření, a za správné vyplnění obdrží odměnu. V areálu bude mít stánek i Sdružení cestovního ruchu Jeseníky, kde najdete zajímavé tipy na výlety.

V 16:00 hodin odstartuje hudební program ABBA CHIQUITA REVIVAL, od 18:00 hodin vystoupí kapela HODINY a od 20:00 hodin bude hrát NOA.

Vstup je zdarma. Akce se koná za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje. Děkujeme také sponzorům: Ekola Libchavy, Road Medic, Autoservis Hudousek, Velt okna, ZEAS Březná.