Slavnostní vyřazení deváťáků 26. 6. 2026

V obřadní síni městského úřadu se žáci devátých tříd loučili se svou základní školou. Slavnostního setkání se ve čtvrtek 25. června zúčastnili zástupci vedení města, třídní učitelky Mgr. Kateřina Krňávková s Ing. Hanou Vicencovou Kubelkovou a především rodiče, kteří společně se svými dětmi prožívali velmi emotivní chvíle plné hrdosti, radosti i dojetí.